مهر ضد جعل

ویژگی های مهر امنیتی آرتا هنر شایورد

مهر امنیتی ضد جعل

مهر امنیتی راهکاری برای پیشگیری از سوء استفاده از اسناد اداری و شرکتی است که طی سالهای گذشته با افزایش سریع جعل مهرهای ژلاتینی و برجسته رایج شده است. مهرهای کلاسیک ژلاتینی و برجسته به راحتی طی چند دقیقه با استفاده از نرم افزارهای طراحی عادی امکان بازتولید و جعل را دارند و در بسیاری از موارد متاسفانه در محاکم قضایی جعل این مهرها امکان اثبات ندارد.

به همین دلیل است که مهرهای ضدجعل یکی از نیازهای اساسی مجموعه ها و اشخاصی است که دارای اوراق و اسناد امنیتی و مهم هستند.

مهر ضد جعل با طراحی توسط نرم افزارهای طراحی امنیتی که در اختیار عموم قرار ندارد عملا امکان بازطراحی و جعل را غیر ممکن می کنند. همچنین با جوهر و متریال منحصر به فرد ، شیوه خاص ساخت مهرها و جوهرها هر گونه جعلی قابل شناسایی و اثبات است.

مهر ضد جعل آرتا هنر شایورد
مهر امنیتی

در ادامه برخی ویژگی های مهر ضدجعل ارتا هنر شایورد را اجمالا توضیح می دهیم.

عدم امکان باز تولید فایل مهر ضد جعل

باز تولید طرح مهر ضدجعل که با نرم افزار ویژه طراحی شده است، با نرم افزار های رایج گرافیکی امکان پذیر نیست و این نرم افزار تنها در اختیار مراکز خاص می باشد. لذا جاعلان که طبیعتا این نرم افزارهای طراحی امنیتی را در اختیار ندارند امکان جعل نمونه اصلی را ندارند.

مهر ضد جعل آرتا هنر شایورد
مهر ضد جعل آرتا هنر شایورد

وجود مولفه های امنیتی در مهر

به دلیل وجود مولفه های امنیتی مهر آرتا هنر شایورد از مهرهای جعلی به سادگی قابل تشخیص است. این مولفه های امنیتی به طراحی و نوع جوهر و متریال بازمی گردد که برای دیگران غیرقابل تشخیص و کپی برداری است.

عدم امکان تولید با سخت افزار های موجود

مهر امنیتی ارتا هنر شایورد توسط دستگاه های خاصی تولید می شود و برخلاف مهرهای معمولی که ظرف یک ربع بازتولید می شوند این مهرها را به هیچ وجه نمی توان با دستگاه های رایج ساخت مهر اداری و شرکتی ساخت.

با این اوصاف، ساخت یک مهر ضد جعل در واقع یک سرمایه گذاری برای آینده کسب و کار و اداره و مجموعه شما است نه یک هزینه. با این سرمایه گذاری ارزشمند هم از اسناد و اوراف امنیتی و مهم خودتان محافظت می کنید و هم از دردسر دادگاه و شکایت خلاص می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *