وکیوم سکه

سفارش و تولید وکیوم (پک) سکه ضدجعل/ تشخیص سکه اصل و تقلبی

وکیوم سکه ضد جعل

پک سکه ضدجعل چیست؟ چه تفاوتی با سکه بانکی دارد؟ آیا امکان ضدجعل کردن سکه به صورت 100 درصد وجود دارد؟ جاعلان چگونه با فریب مردم سکه تقلبی به آنها می فروشند؟ صرافی ها و طلافروشان برای جلوگیری از جعل سکه طلا و شمش چکار باید بکنند؟ آیا وکیوم های معمولی طلافروشان قابل اعتماد است؟ پاسخ همه اینها و سوالات دیگر در باب وکیوم سکه ضد جعل را در این مقاله آرتا هنر شایورد بخوانید.

 

فروش وکیوم و پک سکه طلای تقلبی با نام افراد خوش نام و کسبه معتبر، یکی از چالش های اخیر طلا فروشان و مردم شده و عده ای سودجو از این طریق سکه های تقلبی و غیر اصل را به جای سکه بهار آزادی و سکه بانکی به فروش می رسانند که تبعات زیادی به بار می آورد. گاها آنقدر حرفه ای عمل می کنند که پک سکه تقلبی با چشم از نمونه اصلی قابل تشخیص نیست. با این وضعیت از کجا بفهمیم سکه طلا تقلبی نیست و دارای وکیوم معتبر است و از کجا سکه ضد جعل اصل بخریم؟

 


معرفی وکیوم سکه ضدجعل

به درخواست برخی از طلافروشان معتبر کشور، شرکت آرتا هنر شایورد با بهره مندی از امکانات امنیتی خود در زمینه چاپ ضدجعل و پک سکه طلا، اقدام به تولید وکیوم سکه بهار آزادی با مولفه های امنیتی غیر قابل جعل نموده است. وکیوم سکه شایورد 100 درصد ضدجعل است و اولین و تنها بسته سکه ضد جعل تولید داخل است که با بالاترین ضریب امنیت هزینه معقولی دارد.


پک سکه ضدجعل آرتا هنر شایورد این امکان را ایجاد میکند تا طلا فروشان به سادگی بتوانند تشخیص دهند که آیا سکه طلای برند آنها اصلی است یا تقلبی و آیا افرادی تلاش کرده اند آن را دستکاری و مخدوش کنند یا خیر. همچنین این امکان دقیقا برای خریداران سکه طلا نیز مهیا است.

 

 

سکه طلا

 

مولفه های امنیتی وکیوم سکه طلای آرتا هنر شایورد

مولفه های امنیتی در دو سطح در پک سکه طلای آرتا هنر شایورد اعمال می شوند؛ مرحله نخست در چاپ کاغذ، با بهره گیری از ویژگی های امنیتی منحصر به فرد شامل کاغذ واتر مارک انحصاری، مرکب امنیتی، طراحی امنیتی، فلورسنتهای مرئی و نامرئی، فیبر نوری و … به هیچ عنوان امکان جعل آنها وجود ندارد. خصوصا آنکه در کنار همه این مولفه ها کاغذ واترمارک ما با لوگوی بانک ملی و تحت لیسانس آن قرار دارد که به هیچ عنوان جاعل به آن دسترسی ندارد.

در سطح دوم نیز وکیوم سکه طلا ضدجعل به شکلی انجام می شود که امکان باز و بسته کردن و مخدوش کردن آن وجود نداشته باشد و کاغذ و بسته بندی در صورت دستکاری از بین می رود و قابل تشخیص است.

متاسفانه اخیرا برخی سایت ها با شبیه سازی وکیوم سکه طلا عنوان می کنند که دارایی قابلیت های امنیتی هستند که همه آنها در آزمون های تست امنیت شایورد رد شدند. برخی حتی مطالب سایت آرتا هنر شایورد را نیز در اقدامی غیرحرفه ای کپی می کنند و به عنوان محصول خود به فروش می گذارند! لذا هوشیاری کامل خریداران و مراجعه به واحدهای معتبر ضروری است.

 

سکه ضدجعل شایورد

 

نحوه تولید وکیوم سکه ضدجعل شایورد / پک ضد جعل

ابتدا پس از طراحی امنیتی وکیوم سکه و تایید مشتری، کارت سکه های ضد جعل در تیراژ مشخص شده با مولفه هایی که توضیح داده شد چاپ می شوند. این کارت ها صد در صد ضد جعل هستند و امکان کپی، تکثیر و تولید نمونه مشابه آنها وجود ندارد.

سپس باید مطمئن شویم که پس از وکیوم شدن، جاعل امکان بازکردن و تعویض سکه و بسته بندی مجدد را ندارد. متاسفانه نمونه های موجود در بازار به سادگی قابل باز شدن هستند و جاعل با قرار دادن سکه تقلبی، آن را در بازار می فروشد.

 

وکیوم سکه ضدجعل

 

آرتا هنر شایورد برای حل این معضل به راهکاری ابداعی و دانش بنیان دست یافته که در زمان بسته بندی، محافظ روی سکه با کاغذ امنیتی آن به شکلی حساس ادغام می شوند و در پایان کاغذ و محافظ به شکل یک قطعه یکتا در می آیند و دیگر امکان جداسازی انها وجود نخواهد داشت.

 

جدول سکه ضدجعل

 

این سکه ضدجعل تولید شده که هیچ نمونه داخلی ندارد کاملا ضد جعل است و هیچ راهی برای جداسازی مجدد پک و کاغذ و قرار دادن سکه تقلبی وجود ندارد چرا که بافت بخش های وکیوم در هم تنیده و یکی می شود بدون آنکه آسیبی به شکل ظاهری و سایر مولفه های امنیتی کاغذ وارد شود.

 

سکه ضدجعل

 

مزایای استفاده از سکه طلای ضد جعل

برای طلاسازان و طلا فروشان استفاده از پک سکه ضدجعل چند مزیت بسیار مهم دارد؛ نخست آنکه جاعلان و سودجویان با جعل و فروش سکه تقلبی با نام آنها امکان زیر سوال بردن صرافی های مورد نظر را نخواهند داشت. مساله ای که باعث کاهش تقاضا و فروش شما می شود.


در وهله دوم در زمینه برندینگ و تبلیغات، برخورداری از وکیوم ضد جعل باعث شهرت و تبلیغات بسیار موثر برای کسب و کار شما خواهد بود و طبیعتا افرادی که چند میلیون تومان هزینه می کنند ترجیح می دهند سکه را از جایی خریداری کنند که تضمین اصالت داشته باشد.


در نهایت مساله تعویض وکیوم سکه قدیمی و تبدیل به پک جدید ضد جعل، یک محل درآمد مناسب برای طلافروشان و صرافی ها خواهد بود و طبیعتا کسانی که زودتر با این نام شناخته شوند سهم بزرگتری از بازار را به خود اختصاص خواهند داد که به دلیل بلند مدت بودن این درآمد، حائز اهمیت است.

 

 

طلا فروشان عزیز برایسفارش، خرید و تولید پک ضد جعل سکه طلا با برند خودشان (طراحی امنیتی منحصربفرد) می توانند از لینک زیر با آرتا هنر شایورد ارتباط بگیرند:

 

برای سفارش وکیوم طلا ضد جعل آرتا هنر شایورد کلیک کنید

 

وکیوم سکه اصل

 

2 دیدگاه در “سفارش و تولید وکیوم (پک) سکه ضدجعل/ تشخیص سکه اصل و تقلبی

  1. حمیدرضا گفت:

    وتقعا ضروریه این بسته ها. پارسال یه سکه تقلبی بهم انداختن 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *