آرتا هنر شایورد

خلاق ترین شرکت طراحی و چاپ اوراق امنیتی و کارت سکه ضد جعل

شرکت آرتا هنر شایورد، مفتخر است که تا کنون به دهها نهاد و شرکت دولتی و خصوصی، در زمینه طراحی امنیتی، چاپ ضد جعل اوراق و اسناد امنیتی، پک سکه ضد جعل، وکیوم طلا، تولید مهر ضد جعل، صدور انواع کارت های شناسایی و اعتباری، عرضه محصولات حفاظتی و... خدمت رسانی نموده و هیچ یک تا کنون جعل و کپی نشده اند.
ثمره سالها تجربه و دانش ما در زمینه چاپ امنیتی

امنیت و آرامش خاطر را با ما تجربه کنید.

سوابق آرتا هنر شایورد
خدمات ما در آرتا هنر شایورد

با ما ایمن باشید

صدای مشتریان ما را بشنوید

نظرات مشتریان ما

بیشتر بدانیم

چاپ امنیتی چیست و چرا ضرورت دارد؟

یک قرن از آغاز تولید اوراق امنیتی و اسناد ضد جعل می گذرد و با توجه به خسارات میلیاردی ناشی از جعل و کپی، ارزش این صنعت دائما بیشتر شده و تقاضا برای امنیتی شدن اسناد رشد چشمگیری داشته است. همچنین سفارش چاپ انواع اوراق غیر قابل جعل، پک سکه، کارت سکه بهار آزادی و طلای وکیوم شده ضد جعل در ایران و جهان به منظور کاربری های مختلفی مانند غیر قابل کپی کردن مدارک هویتی، ضد جعل کردن اوراق بهادار (اسکناس، چک، چک پول و…) پیشگیری از جعل اسناد دولتی و شرکتی، مقابله با توزیع سکه طلای تقلبی، دستکاری پرس سکه و… امری رایج شده و صنعت چاپ امنیتی امروز از مهمترین شاخه های چاپ است.

مراحل چاپ ضد جعل اسناد

  • کاغذ واترمارک
  • طراحی امنیتی
  • مرکب ضد جعل
  • چاپ ضد جعل با مولفه های امنیتی

هر یک از مراحل چاپ ضد جعل امنیتی، تکنولوژی و مولفه های پیچیده مربوط به خود را دارد که متناسب با نیازهای موجود به کار می روند. در بین آنها کاغذ واترمارک ضد جعل و مولفه های چاپ امنیتی (موارد الصاق شونده) نقش مهمتری در جلوگیری از کپی اسناد و اوراق دارد و جاعلان هیچ گونه دسترسی به انواع پیشرفته آنها ندارند. شرکت آرتا هنر شایورد توانسته با بکارگیری بالاترین تکنولوژی کاغذ واتر مارک و پیچیده ترین مولفه های چاپ امنیتی، امکان هر گونه جعل، کپی و سو استفاده را از بین برده و امنیت را به مشتریانش هدیه دهد.

نحوه کار وکیوم سکه ضد جعل / کارت سکه اصلی

وکیوم (پک) سکه ضد جعل آرتا هنر شایورد علاوه بر مولفه های حفاظتی اوراق امنیتی که عینا در کارت سکه طلا به کار رفته است، دارای بسته بندی های ویژه است که با تلاش برای دستکاری و تغییر محتوای آن از بین رفته و مانع اقدامات بعدی کلاهبرداران و جاعلان می گردد. در بخش خدمات ما به تفصیل چگونگی عملکرد سکه های ضد جعل آرتا هنر شایورد توضیح داده شده است.