آرتا هنر شایورد – تخمین زده شده که دولتها و شرکتهای بزرگ، سالانه یک بیلیون دلار از ناحیه جعل و کپی اسنادشان متحمل زیان می شوند! یک بیلیون دلار، یعنی 25/000/000/000/000/000 تومان! بیست و پنج هزار هزار میلیارد، بیش از 10 برابر کل بودجه سالانه ایران.

رقم عجیبی است! بزرگی این عدد تنها به دلیل آن است که برخی مدیران نسبت به خسارات کپی و جعل اوراق بی توجه یا نا آگاه هستند و چشم انداز صحیحی از تبعات آن ندارند. این مشکل در ایران نیز وجود دارد و سالانه هزاران پرونده در محاکم قضایی برای رسیدگی به شکایات ناشی از جعل تشکیل می شود که بسیاری هرگز به نتیجه نمی رسند.

 

دانش بنیان، به روز و ایمن

آرتا هنر شایورد به عنوان یک شرکت دانش بنیان و متخصص درزمینه طراحی امنیتی، چاپ ضد جعل، مهرهای ضد جعل، کارت های پرسنلی و اعتباری غیرقابل کپی و دهها محصول و خدمت امنیتی دیگر، برای این مشکل راه حل قطعی ارائه کرده و با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا محصولاتی را ارئه می دهد که به هیچ عنوان امکان جعل و کپی آنها وجود ندارد.

 

طراحی امنیتی پیچیده

متخصصان ما با بهره مندی از نرم افزارهای یونیک طراحی امنیتی، پیچیده ترین طرح های را در کنار زیبایی به مشتریان هدیه می کنند که جاعلان و کلاهبرداران حتی توان تشخیص آنها را نیز ندارند، که کار به جعل برسد.

 

کاغذ واترمارک انحصاری و بدون نمونه در ایران

همچنین کاغذ واتر مارک انحصاری به کلی کیفیت و سطح اوراق امنیتی و ضد جعل آرتا هنر شایورد را از سایر موارد مجزا کرده و بالاترین سطح ایمنی اسناد در ایران را ارائه نموده است.

 

همکاری با دهها سازمان و شرکت بزرگ

آرتا هنر شایورد در حال حاضر با دهها شرکت و سازمان و ارگان دولتی و خصوصی همکاری داشته و همه مشتریان از روز آ؛از همکاری تا به امروز همراه ما هستند که خود گواهی بر کیفیت و صرفه محصولات ما است.

 

ناتوانی جاعلان از کپی محصولات آرتا هنر شایورد

شایان ذکر است تا کنون هیچ سندی از آرتا هنر شایورد جعل یا کپی نشده در حالی که اوراق ضد جعل منتشر شده در حوزه های پرخطر و پررقابت بوده و یقینا تا کنون افراد زیادی برای جعل آنها تلاش کرده اند که همگی ناکام مانده اند و به سادگی نسخه جعلی از کپی قابل شناسایی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تمــــــــــــــــاس بگیرید.

 

آرتا هنر شایورد